
4×4 roadbook Courtenay – Saint-Florentin
4×4 roadbook Courtenay naar Saint-Florentin in Bourgogne
Tussen Parijs en het hart van Bourgondië ligt het departement Yonne. Uitgestrekte velden, oeroude bossen, heuvels en af en toe een oud dorpje. Wat heb je nog meer nodig voor een dagje 4×4 rijden?
79 kilometer aan 4×4 plezier langs mooie, afgelegen wegen door velden en bossen waar je vaak helemaal alleen bent. En dat op amper 1 uur rijden van Parijs, vlakbij bekende plaatsen zoals Sens, Auxerre en Chablis.
Deze 4×4 route kan je doen met elke 4×4 auto, 4×4 camper van, quad of enduro. Rijd dit roadbook niet met voertuigen zwaarder dan 3,5 ton. Onze roadbooks rijd je alleen of met maximaal 2 voertuigen.
Het beginpunt ligt op zo’n 4 tot 5 uur rijden vanuit zowat elke locatie in België. Vanuit Nederland doe je er iets langer over.
Zin in meer 4×4 plezier?
We hebben nog 3 andere roadbooks in deze streek. Goed voor 316km 4×4 plezier.
Bekijk nu de 4 roadbooks van Centre naar Noord-Bourgogne en bespaar 60 euro!
Klik op de foto’s om ze te vergroten! En scroll verder voor meer info over deze 4×4 route.
→ Koop dit roadbook voor maar €60
Moeilijkheidsgraad van dit 4×4 roadbook?
- Droog weer
Bij mooi weer is dit een vrij makkelijke off-road route die je zonder enig probleem kan rijden met eender welke 4×4. - Nat weer
In periodes van regen of sneeuw wordt dit roadbook een pak moeilijker. De klei- en leemgrond in de bossen zorgt voor zeer weinig grip en de diepe voren maken het er niet gemakkelijker op. Aangepaste banden, recovery-materiaal en een winch zijn dan aangeraden. Of zorg ervoor dat je met 2 wagens op pad bent.
Wie liever op veilig speelt, volgt in de infogids de gemakkelijke alternatieven voor deze moeilijke stukken. - Krasvrij of niet?
Deze 4×4 rit is niet volledig krasvrij. Geen nood: in de infogids staan er krasvrije alternatieven voor alle lastige stukken. - Wil je graag net wat meer uitdaging?
Dan vind je in de infogids ook een erg moeilijke uitbreiding waarvoor je best met 2 voertuigen bent.
Kortom: dankzij de alternatieven in de infogids, is dit 4×4 roadbook geschikt voor elke 4×4-rijder. Van rustige genieter tot avonturier.
Klik op de foto’s en ontdek hoe de infogids eruit ziet.
→ Koop dit roadbook voor maar €60
Hoogtepunten van deze 4×4 rit
- Indrukwekkende bossen
De bossen en wouden in deze regio zijn indrukwekkend. Het lijken wel oerbossen. En jij rijdt er door via uitgesleten boswegen. Met wat geluk kom je onderweg herten, everzwijnen en fazanten tegen. Tenzij je als een zot gaat crossen in de bossen, maar ik hoop dat je niet zo’n 4×4 rijder bent. - Heuvelige landschappen
Tussen de bossen liggen mooi glooiende landschappen met af en toe een boerderij of een dorpje. In de lente krijgen de velden allerlei schakeringen van groen, maar ook in de andere seizoenen is het genieten. - Oude wasplaatsen
In Bourgondië zijn erg veel oude wasplaatsen bewaard gebleven. Vaak erg fotogenieke plekjes. - Kerk en menhir van Avrolles
Een klein dorpje met een kerk waarbij de toren los staat van het schip. Buiten het dorp staat ook nog een menhir. - Villeneuve-sur-Yonne
Gezellig stadje langs de rivier Yonne met 2 mooie stadspoorten en een uit de kluiten gewassen gotische kerk. - Saint-Florentin
Het eindpunt van ons dagje 4×4 rijden in het departement Yonne. Saint-Florentin is klein, gezellig stadje met oude huizen en een kerk die de hele omgeving domineert.
→ Koop dit roadbook voor maar €60
Klik op de foto’s om ze te vergroten! Scroll verder voor extra info over dit 4×4 roadbook.
→ Koop dit roadbook voor maar €60
Onze 3 garanties!
- Je krijgt je roadbook meteen
Binnen de minuut na je bestelling krijg je je roadbook, inclusief infogids en gpx-track. Hou je mailbox in de gaten! Zie je niets? Check je spam-map.
- 3 maanden gratis updates
Koop je een los roadbook? Dan krijg je 3 maanden lang gratis updates: nieuwe GPX-versies, omleidingen en extra tips.
- 4×4 toegangspas: alle roadbooks én altijd up-to-date
Met een 4×4 toegangspas heb je altijd toegang tot de meest recente versie van alle roadbooks. Niet beperkt tot 3 maanden en niet enkel voor één route, maar voor alle roadbooks in je pas. Je krijgt ook korting op roadbooks van onze partners. De slimste keuze als je meer dan één route wil rijden.
Wat krijg je concreet bij aankoop van een 4×4 roadbook?
Bolletje-pijl roadbook + Verrijkte gpx-track + Uitgebreide infogids
Hier lees je er alles over
→ Koop dit roadbook voor maar €60
Bekijk ook deze andere 4×4 routes
- Bundel met 4 roadbooks voor een 4×4 vakantie tussen Centre en Noord-Bourgogne
Koop nu de bundel waar dit roadbook deel van uitmaakt en bespaar 60 euro – 316 kilometer aan 4×4 plezier - Alle 4×4 roadbooks in Bourgogne
Dit road book 4×4 door het departement Yonne brengt je langs volgende plaatsen
Courtenay – Piffonds – Chaumot – Villeneuve-sur-Yonne – Dixmont – Villechétive – Avrolles – Saint-Florentin























Schrijf een korte review. Of een lange :-)
Laat een reactie achter Annuleer antwoord